1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Yönetim Kurulu
 • Serhat ÖZSOY
  Yönetim Kurulu Başkanı
  1972 Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1994 yılında mezun oldu ve Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda Ortodonti Doktorasını 2000 yılında tamamladı. 2001 ile 2011 yılları arasında SSK ve Sağlık Bakanlığı Hastaneleri Ortodonti Kliniklerinde çalıştı. 2006-2008 yılları arasında Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. 2012-2015 yılları arasında 14. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevini üstlendi. 2016-2018 yılları arasında 16. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapmıştır. 1994 yılından itibaren kendi kliniğinde çalışmaya devam etmektedir. Halen 17.Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Organizasyon Komitesi Başkanıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 • Armağan DEMİRÖREN
  Yönetim Kurulu Başkan Vekili
  1970 yılında Ankara'da doğdu. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 1994-2011 yılları arasında hem Sağlık Bakanlığı'na bağlı çeşitli hastane ve ADSM'lerde hem de kendi kliniğinde çalıştı. 2011 yılından beri serbest dişhekimliği yapmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası'nda, TDB delegeliği, Eğitim Komisyonu üyeliği, Denetleme Kurulu Üyeliği ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Saymanlığı görevlerini üstlenmiştir. Halen 17.Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Başkan Vekili ve TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Mali Komite Başkanıdır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
 • Ersel Özdemir
  Yönetim Kurulu Genel Sekreteri
  1969 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1992 yılında mezun oldu. 1993’den beri Ankara’da serbest dişhekimi olarak çalışmaktadır. 2012-2014 yılları arasında Ankara Dişhekimleri Odası bölge temsilciliği, komisyon üyeliği ve 2014-2016 yılları arasında Denetleme Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2016-2018 yılları arasında 16. Dönem Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği yapmıştır. Halen 17. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Genel Sekreterliği, 2018 yılı 24. Uluslararası TDB Kongresi Genel Sekreterliği görevleri ve TDB Dış İlişkiler Komisyonu Raportörlüğü görevlerini yürütmektedir. Evlidir.
 • Burcu KUTLAY KURTİŞ
  Yönetim Kurulu Saymanı
  1971 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı'ndan 2001 yılında pedodontist olarak çalışmalarını tamamlamıştır. Mezuniyetinden itibaren muayenehanesinde ve Sağlık Bakanlığında pedodontist olarak çalışmıştır. Ankara Dişhekimleri Odası 16. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Halen 17.Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Saymanı ve TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Sosyal Komite Başkanıdır. TDB Etik komisyonu üyesidir. Evli ve bir çocuk annesidir.
 • Sibel KEPEZ ÜLKÜ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1972 yılında Ankara’da doğdu. 1994 Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılından itibaren serbest dişhekimi olarak muayenehanesinde çalışmaktadır. 13.Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Eğitim Komisyonunda ve soruşturmacı üye olarak görev yapmıştır. 14 ve 15. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Disiplin Kurulu üyeliği görevi yapmıştır. 15. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi olmuştur. 16. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeli görevini üstlenmiştir. Halen 17.Dönem Ankara Dişhekimleri Odası ve TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Kayıt Komitesi Başkanıdır. Evli ve bir çocuk annesidir.
 • Gürcan ESKİTAŞÇIOĞLU
  Yönetim Kurulu Üyesi
  Ankara Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültelerinde öğretim üyesi olarak görev yapan Eskitaşcıoğlu , Cumhuriyet tarihinin 20. Dişhekimliği Fakültesi olan YYÜ Dişhekimliği Fakültesini kurarak 8 yıl Dekanlık, Üniversiteler Arası Kurul Üyeliği, Doçentlik, Uzmanlık ve Eğitim komisyonlarında görevler yapmıştır. 40 tanesi SCI'e giren dergilerde yayımlanan 100 ün üzerinde bilimsel çalışması ve bu makalelerine yapılan çok sayıda atıflar bulunmaktadır. IAD, IADR, EPA üyesi, TDB Akademi Genel Sekreteri ve Adeziv Dişhekimliği Derneği Başkanıdır. Halen kliniğinde eşi Dr. Dişhekimi Ayşe Eskitaşcıoğlu ile birlikte çalışmaktadır. İki çocuk babasıdır.
 • Gamze Burcu GÜL
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1977 yılında Ankara’da doğan Gamze Burcu GÜL, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ankara Dişhekimleri Odası’nda bölge temsilcisi, çeşitli komisyonlarda üyelik ve soruşturmacı üyelik görevlerinde bulunmuştur. Serbest dişhekimi olarak muayenehanesinde çalışmaktadır.
 • Deniz GÜRSOY AYALP
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1984 yılında Ordu'da doğdu. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2015 yılında Protez doktora eğitimini tamamladı. ADO Öğrenci Kolu Saymanlığı, ADO Öğrenci Kolu Başkanlığı ve 2007-2008 Dönemi TDB Öğrenci Kolları Başkan Vekilliği görevlerinde bulundu, ayrıca dişhekimliğine devam ettiği 10 yıllık süreçte de Ankara Dişhekimleri Odası ve Türk Dişhekimleri Birliği'nde çeşitli komisyonlarda görev aldı. Sağlık Bakanlığı 75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde uzman diş hekimi olarak çalışmaktadır.
 • Ali KARAAĞAÇ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1967 yılında Ankara'da doğdu. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. Halen muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Türk Dişhekimleri Birliği Komisyon Üyelikleri bulunmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası 16. Dönem Disiplin Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et