1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Yönetim Kurulu
 • Serkan ER
  Yönetim Kurulu Başkanı
  1977 yılında Ankara'da doğmuş, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2005-2008 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2002 yılından bu yana kendi kliniğinde çalışmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası 14. ve 15. Dönem Yönetim Kurulu üyelikleri, 16. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Sergi Komitesi Başkanlığı ve 17/1. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Denetleme Kurulu Üyeliği görevini yürütmüştür. TDB delegesidir.
 • Dağhan ERBAZ
  Yönetim Kurulu Başkan Vekili
  1971 yılında Ankara’da doğmuş, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Ankara Dişhekimleri Odası'nda 13. Dönemde Denetleme Kurulu Başkanı, 14. Dönemde Disiplin Kurulu Başkanı olarak görev almıştır. 15 ve 17. Dönem TDB delegasyonunda bulunmuştur. 16. Dönemde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. TDB ve ADO'nun çeşitli komisyonlarında çalışmış, 24. TDB Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Organizasyon Komitesinde görev almıştır. Sağlık Bakanlığı Gölbaşı Ülkü Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 • Gamze Burcu GÜL
  Yönetim Kurulu Genel Sekreteri
  1977 yılında Ankara'da doğmuş, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ankara Dişhekimleri Odası'nda bölge temsilcisi ve soruşturmacı üye olarak görev almış, çeşitli komisyonlarda çalışmıştır. 17. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi, 18. Dönem Genel Sekreteridir. 17. ve 18. Dönemde Halkla İlişkiler Komisyonu, Basım Yayın Komisyonu, Kadın Hekim Komisyonu, Sosyal Komisyon, Serbest Dişhekimleri Komisyonu, Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Komisyonu üyeliği ve/veya sorumlu yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. TDB Kadın Hekim Komisyonu üyesidir. 17. ve 18. Dönem Oda iletişim ve sosyal medya sorumluluğunu, medya ve basınla ilişkiler, yerel yönetimler ve sağlık emek meslek örgütleriyle ilişkiler görevlerini üstlenmiştir. Serbest dişhekimi olarak kendi kliniğinde çalışmaktadır.
 • Armağan DEMİRÖREN
  Yönetim Kurulu Saymanı
  1970 yılında Ankara'da doğmuş, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1994-2011 yılları arasında hem Sağlık Bakanlığı'na bağlı çeşitli hastane ve ADSM'lerde hem de kendi kliniğinde çalışmıştır. 2011 yılından beri serbest dişhekimliği yapmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası'nda, TDB delegeliği, Eğitim Komisyonu üyeliği, Denetleme Kurulu Üyeliği, Ankara Dişhekimleri Odası 16. Dönem Saymanlığı ve 17. Dönem Başkan Vekilliği görevlerinde bulunmuştur. 18. Dönem TDB delegesidir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
 • Yasemin NACAR GÜRKAN
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1973 yılında İskenderun’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra 1998 yılında Gazi Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalında doktora programına başlamıştır. 16 ve 17. Dönemde Ankara Dişhekimleri Odasında Soruşturmacı hekim ve bölge temsilcisi olarak görev yapmıştır. Halen serbest dişhekimi olarak kendi muayenehanesinde çalışmaktadır. Evli ve üç çocuk annesidir.
 • Elif PEKER TUNÇ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1987 yılında Bursa’da doğmuş, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktorasını tamamlamıştır. 2014-2018 yılları arasında Gazi Üniversitesi’nde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır. 2018-2021 yılları arasında özel sektörde çalışmıştır. 2021 yılı itibariyle kendi polikliğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Evlidir.
 • Handan Tuğçe OĞUZ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1978 yılında Ankara’da doğmuş, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında doktora eğitimine başlamış, 2007 yılında Ortodonti Bilim Doktoru unvanını almıştır. 2011 yılından itibaren kendi ortodonti kliniğinde çalışmaktadır. Aynı zamanda çeşitli özel diş hekimliği fakültelerinde ders vermekte ve akademik kariyerini sürdürmektedir. Türk Ortodonti Derneği, Dünya Ortodontistler Federasyonu, Uyku Derneği ve Dudak Damak Yarıkları Derneği üyesidir. Ankara Diş Hekimleri Odasında soruşturmacı üyelik, bölge temsilciliği, Kadın Dişhekimleri Komisyonu, Özlük Hakları Komisyonu, Serbest Dişhekimleri Komisyonu ve Sosyal İşler Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.
 • Ercan SÜKÜT
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1965 yılında Ankara'da doğmuş, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ankara Dişhekimleri Odasında Bölge Temsilciliği ve Soruşturmacı üyelik, 13. Dönem Disiplin Kurulu Raportörtüğü, 14. Dönem Disiplin Kurulu Üyeliği, 17. Dönem Disiplin Kurulu Başkanlığı ve 18. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmüştür. TDB delegasyonunda bulunmuştur. İlk Uzlaştırmacı Dişhekimliğini başlatmıştır. 33 yıldır muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 • Ali Cemal TINAZ
  Yönetim Kurulu Üyesi
  1967’de Aydın’da doğmuş, 1989 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 1989-1992 yıllarında serbest dişhekimliği yapmıştır. 1992 yılında başladığı doktora çalışmalarını 1998’de tamamlamış, üniversite doktoru unvanını alarak Öğretim Görevlisi kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında Yrd. Doç, 2003'te Üniversite Doçenti unvanını almış, 2008‘te Profesörlük kadrosuna atanmıştır. Ankara Dişhekimleri Odası 18. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ile Eğitim ve Bilimsel Danışma Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlanan “Contemporary Dental Practice” ismili dergide ve İtalya’da yayımlanan bir dişhekimliği dergisinde hakem olarak çalışmaktadır. Türk ve Avrupa Endodonti Derneği Üyesidir. Halen Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et