1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Disiplin Kurulu
 • Ercan SÜKUT
  Disiplin Kurulu Başkanı
  1965 yılında Ankara'da doğdu. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 25 yıldır muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Ankara Dişhekimleri Odası 13. Dönem Disiplin Kurulu Raportörlüğü görevini üstlenmiş ve Türk Dişhekimleri Birliği 15. Dönem Delegasyonunda yer almıştır. 16. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Disiplin Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 • Hakan YAŞAR
  Disiplin Kurulu Raportörü
  Hakan Yaşar 1971 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Ankara’da, lise eğitimini İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladı. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1997 yılından itibaren özel kliniğinde dişhekimliği hizmeti vermeye devam etmektedir. Ankara Dişhekimleri Odası Soruşturmacı Üyeliği görevinde bulunmuştur.
 • Zehra Tuba ULUCANLAR
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1995 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora programına başlamıştır. 2000 yılında Şekerbank Ankara Sağlık Kliniği'nde göreve başlamıştır. 2002 yılında Doktor ünvanı almıştır. 2009-2017 yılları arasında Başhekim olarak görev yapmıştır. 16. Dönem Disiplin Kurulu Raportörlüğü görevinde bulunmuştur. Halen kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

  Evli ve 1 çocuk annesidir.

 • Ahu Eser ESET
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1973 yılında Kırıkkale'de doğdu. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 1996-1997 eğitim döneminde Avustralya Sydney Üniversitesi'nde bir yıl süreyle gözlemci öğrenci statüsüyle bulundu. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında doktora öğrencisi ve araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2003 yılında doktorasını tamamlayarak 2004 Mart ayına kadar bölümünde uzman dişhekimi olarak çalıştı. 16. Dönem Disiplin Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur. Kendine ait muayenehanesinde görevini sürdürmektedir.
 • Serpil YAĞAN
  Disiplin Kurulu Üyesi
  Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 1990 yılı Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi mezunudur. Halen Türk Dişhekimleri Birliği Kadın Komisyonu Üyeliği, Ankara Dişhekimleri Odası Kadın Komisyonu Başkanlığı ve Ankara Dişhekimleri Odası Soruşturmacı üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Serbest Dişhekimi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et