1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Disiplin Kurulu
 • Eylem AVŞAR
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1977 yılında Konya'da doğmuş, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2002-2013 yılları arasında kendi kliniklerinde serbest diş hekimi olarak çalışmıştır. 2013 yılından bu yana kamuda kurum hekimliği yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.
 • Okan Orçun ENGÜR
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1982 yolunda Ordu’da doğmuş, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılından 2008 yılına kadar kendi kliniğinde, 2008 yılından 2015 yılına kadar kamuda çalışmıştır. 2015 yılından beri kendi polikliniğinde hizmet vermektedir. Ankara Dişhekimleri Odası soruşturmacı üyeliği ve 18. Dönem Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Ayşe GÜLŞAHI
  Disiplin Kurulu Üyesi
  Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olmuş, Oral Diagnoz ve Radyoloji doktora eğitimini Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılından bugüne Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalında akademik çalışmalarını sürdüren Ayşe Gülşahı, 2015 yılında Profesör unvanını almıştır. Halen Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcılığı ve Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası çok sayıda bilimsel yayını bulunan Prof. Dr. Ayşe Gülşahı, alanında hem radyoloji hem de yumuşak doku lezyonları konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Ankara Dişhekimleri Odası 18. Dönem Disiplin Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.Halen Türk Dişhekimleri Birliği Akademi Yönetim Kurulu üyesidir.
 • Özkan ÖZGÜL
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1981 yılında Ankara’da doğmuş, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuştur. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlamış, 2017 yılında bilim doçentliği unvanı almıştır. Etik Kurul Üyeliği, yurt içi ve yurt dışı bilimsel dernek üyelikleri, uluslararası dergi editörlüğü ve hakemlikleri bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Serpil YAĞAN
  Disiplin Kurulu Üyesi
  1959 yılında Ankara'da doğmuş, 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ankara Dişhekimleri Odası bölge temsilciliği ve soruşturmacı üyelik görevlerini yapmıştır. 17. ve 18. Dönem Disiplin Kurulu üyesidir. 17. Dönem Kadın Hekim Komisyonu Başkanlığı, 18. Dönem Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Komisyonu Başkanlığı, TDB Kadın Hekim Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk annesidir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam