1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Disiplin Kurulu
 • Ahu Eser ESET
  Disiplin Kurulu Başkanı
  1975 yılında Kırıkkale’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olduktan sonra, bir yıl süreyle Sidney Üniversitesi’nde gözlemci öğrenci olarak bulundu ve 1997 yılında H.Ü. Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak doktora öğrenciliğine başladı. 2003 yılında Bilim Doktoru ünvanını aldı ve bir yıl süreyle bölümünde uzman doktor olarak görevine devam etti. 2004 yılında serbest dişhekimi olarak kendi kliniğinde çalışmaya başladı. 16. ve 17. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Disiplin Kurulu üyeliği yaptı. 2019 yılından beri Dr. Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarını ve kliniğini eş zamanlı sürdürmektedir. 
 • Okan Orçun ENGÜR
  Disiplin Kurulu Raportörü
  1982 yılında Ordu’da doğmuş, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2004 yılından 2008 yılına kadar kendi kliniğinde, 2008 yılından 2015 yılına kadar kamuda çalışmıştır. 2015 yılından itibaren kendi polikliniğinde hizmet vermektedir. Ankara Dişhekimleri Odası soruşturmacı üyeliği görevinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Ferda BÜYÜKBAYKAL
  Disiplin Kurulu
  1960 yılında doğmuş, 1982 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Askerlik hizmetini takiben kendi muayenehanesinde 1984 yılından itibaren serbest Dişhekimliği hizmetine devam etmektedir. 1986 yılında Can Kurtarma ve İlk Yardım eğitimiyle başladığı ve sonrasında Aletli Dalış Eğitimiyle(SCUBA) devam ettiği sualtına olan ilgisi nedeniyle 1990 yılından bu yana; Can Kurtarma ve Aletli Dalış eğitmeni, fotoğrafçısı ve tekne kaptanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 2001 yılında basım ve yayını TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilen Derin Mavi Atlas isimli Türkiye’nin sualtı canlılarını içeren kitabı bulunmaktadır. İki çocuk babasıdır.
 • Ayşe GÜLŞAHI
  Disiplin Kurulu
  Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olmuş, Oral Diagnoz ve Radyoloji doktora eğitimini Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılından bugüne Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalında akademik çalışmalarını sürdüren Ayşe Gülşahı, 2015 yılında Profesör ünvanını almıştır. Halen Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcılığı ve Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası çok sayıda bilimsel yayını bulunan Prof. Dr. Ayşe Gülşahı, alanında hem radyoloji hem de yumuşak doku lezyonları konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Halen Türk Dişhekimleri Birliği Akademi Yönetim Kurulu üyesidir.
 • Serpil YAĞAN
  Disiplin Kurulu
  1959 yılında Ankara'da doğmuş, 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. ADO Kadın Hekim Komisyonu başkanı, TDB Kadın Hekim Komisyonu üyesidir. ADO bölge temsilciliği ve soruşturmacı üyelik görevlerini yapmıştır. 17. Dönem Disiplin Kurulu üyesidir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et