1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Denetleme Kurulu
 • Emre BARIŞ
  Denetleme Kurulu Başkanı
  1978 yılında Ankara’da doğmuş, Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında aynı fakültenin Oral Patoloji Anabilim Dalında doktora programına başlamış, 2007 yılında bilim doktoru, 2013 yılında yardımcı doçent ve 2015 yılında doçent unvanını almıştır. Halen Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Oral Patoloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası 17. Dönem Denetleme Kurulu Raportörlüğü, 18. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmüştür. Ankara Patoloji Derneği ve IADR üyesidir.
 • Mehmet TARTICI
  Denetleme Kurulu Raportörü
  1985 yılında İskenderun’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuş, aynı fakültenin Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında doktora programına başlamıştır. Ankara Dişhekimleri Odası'nda soruşturmacı üyelik, bölge temsilciliği ve 18. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2011 yılından bu yana kurucusu olduğu poliklinikte çalışmaktadır. Dişhekimi Tuğçe Tartıcı ile evlidir.
 • Orhan KAZAN
  Denetleme Kurulu Üyesi
  1992 yılında Kırıkkale’de doğmuş, 2016 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Türk Dişhekimleri Birliği Öğrenci Kolu 6. Dönem Ulusal Koruyucu Dişhekimliği Sorumlusu ve 7. Dönem Başkanlığı görevlerini yapmıştır. 2017 yılında Türk Dişhekimleri Birliği Genç Dişhekimleri Komisyonu Başkanlığını yürütmüştür. 2021 yılında Gazi Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktora eğitimini tamamlamıştır. Kendine ait poliklinikte ağız diş ve çene cerrahisi alanında hizmet vermektedir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam