1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Denetleme Kurulu
 • Candan Okay TÜRKDÖNMEZ
  Denetleme Kurulu Başkanı
  1972 yılında Giresun'da doğdu. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1995 yılında mezun oldu ve Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda Ortodonti Doktorasını 2000 yılında tamamladı. 2000-2008 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı 75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde görev yaptı. 2002 yılından bu yana kendi özel kliniğinde çalışmaya devam etmektedir. Türk Ortodonti Derneği (TOD) ve Dünya Ortodonti Federasyonu (WFO) üyesidir. 16. Dönem Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Halkla İlişkiler Komitesi Başkanıdır. Evli ve iki çocuk annesidir.
 • Emre BARIŞ
  Denetleme Kurulu Raportörü
  1978 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılında aynı fakültenin Oral Patoloji Anabilim Dalı’nda doktora programına başladı. 2007 yılında bilim doktoru, 2013 yılında yardımcı doçent ve 2015 yılında doçent oldu. Halen Oral Patoloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Ankara Patoloji Derneği ve IADR üyesidir.
 • Nilüfer ÇELEBİ BERİAT
  Denetleme Kurulu Üyesi
  1971 yılında Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nden 1995 yılında mezun oldu. 2000 yılında "Protetik Diş Tedavisi Doktoru" ünvanı alarak mezun oldu. Ulusal, uluslararası kongreler, sempozyum ve seminerlere çeşitli görevler ile katıldı. 1999 yılında çalışmaya başladığı Hacettepe Üniversitesi'nde halen Doçent ünvanı ile klinik ve bilimsel çalışmalara devam etmektedir. Diş Teknisyenliği ve Ağız ve Diş Yardımcılığı bölümü öğrencilerine eğitim vermektedir. ADO Klinik Bilimler Dergisi'nin Editör Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et