1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Denetleme Kurulu
 • Hacer DENİZ ARISU
  Denetleme Kurulu
  1973 yılında Ankara’da doğmuştur. 1996 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında doktora eğitimine başladı.  2004 yılında Bilim doktoru, 2010 yılında Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında Doçent ünvanını almıştır. 2017 yılında Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalında Profesör kadrosuna atanmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.  
 • Mehmet Aziz AVCIOĞLU
  Denetleme Kurulu
  1966 yılında Elazığ’da doğmuş, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 8. ve 9. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. 
 • Hasan YILDIZ
  Denetleme Kurulu
  1991 yılında Kayseri’de doğmuştur. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamıştır. 2012-2014 dönemi Ankara Dişhekimleri Odası Öğrenci Komisyonu Başkanlığı görevini yürütmüştür. Ankara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olduktan sonra aynı üniversitede 2017 yılında Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır ve halen doktora eğitimine devam etmektedir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et