1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Toplum Ağiz Ve Diş Sağliği Haftasi Kapsaminda Bilgilendirme, Farkindalik Yaratma Çalişmalari Ve Genel Hijyen Bakim Kitleri Verilerek Eğitimler Verilmiştir
TOPLUM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME, FARKINDALIK YARATMA ÇALIŞMALARI VE GENEL HİJYEN BAKIM KİTLERİ VERİLEREK EĞİTİMLER VERİLMİŞTİR

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte odamız öğrenci komisyonu ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında bilgilendirme, farkındalık yaratma çalışmaları ve genel hijyen bakım kitleri verilerek eğitimler verilmiştir.

Topluma yönelik bilgilendirmeler ise tüm toplu taşıma araçlarında, metro durak ve istasyonlarındaki led ekranlarda, merkezi lokasyonlarda yer alan modyo ekranlarda görsel afişler ve videolar şeklinde yer almıştır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Sn. Mansur Yavaş, Sağlık İşleri Daire Başkanı Sn. Seyfettin Aslan ve Hizmet İyileştirme ve Kurumsal Gelişim Dairesi Başkanı Sn. Ayten Gök’e destek ve işbirlikleri için teşekkür ediyoruz.

 

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam