1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. T.c. Çalişma Ve Sosyal Güvenlik Bakanliği Çalişma Genel Müdürlüğü Tarafindan Yürütülen "cinsiyet Eşitliği Odağinda Geleceğin İnsana Yakişir İşleri Yaklaşiminin Desteklenmesi Projesi" Kapsaminda Gerçekleştirilen Çaliştaya Katildik
T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI ÇALIŞMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN "CİNSİYET EŞİTLİĞİ ODAĞINDA GELECEĞİN İNSANA YAKIŞIR İŞLERİ YAKLAŞIMININ DESTEKLENMESİ PROJESİ" KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞTAYA KATILDIK

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Cinsiyet Eşitliği Odağında Geleceğin İnsana Yakışır İşleri Yaklaşımının Desteklenmesi Projesi" kapsamında gerçekleştirilen çalıştayın 8 Şubat 2022 tarihli 2. bölümüne Odamız adına Genel Sekreter Gamze Burcu GÜL katıldı.

Çalıştayda;

- Sektörel SWOT sonuçlarından elde edilen bulgular

- Geleceğin işleri ile ilgili sektör araştırmaları için ilk taslak yol haritası başlıkları altında değerlendirme yapıldı.

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam