1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sağlik Bakanliğina Bağli Sağlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde Kurulan Ağiz Ve Diş Sağliği Daire Başkanliğina Atanan Meslektaşimiz Doç. Dr. Emre Korkut'u Ziyaret Ettik
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE KURULAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANAN MESLEKTAŞIMIZ DOÇ. DR. EMRE KORKUT'U ZİYARET ETTİK

Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde kurulan Ağız ve Diş Sağlığı Daire Başkanlığına atanan meslektaşımız Doç. Dr. Emre Korkut'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledik.

İçinde bulunduğumuz Covid19 Salgını ile mücadele sürecinde özellikle filyasyon uygulamasıyla ilgili son dönemdeki gelişmeler ve meslektaşlarımızın karşılaştığı sorunlar, MHRS'de ortaya çıkan yoğunluk, hastanelerde artan iş yükü, buna bağlı olarak tedavi hizmetlerinde aksama yaşanmaması adına acil hastaların mağduriyetinin giderilmesi için serbest çalışan dishekimlerinden destek alınması, sağlık çalışanlarına rutin tarama, yaşanan tıbbi sarf malzeme sıkıntıları ve artan kontenjanlar ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk.

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam