1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Odamiz İle Ankara Barosu Arasinda Yapilan İşbirliği Kapsaminda Ankara Barosu Kadin Haklari Merkezi İle Birlikte Düzenlediğimiz, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ve Kadin Haklarina İlişkin Farkindalik Oluşturma Amaçli Eğitim Etkinliğinin İlk Modülünü Tamamladik.
ODAMIZ İLE ANKARA BAROSU ARASINDA YAPILAN İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA ANKARA BAROSU KADIN HAKLARI MERKEZİ İLE BİRLİKTE DÜZENLEDİĞİMİZ, TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ VE KADIN HAKLARINA İLİŞKİN FARKINDALIK OLUŞTURMA AMAÇLI EĞİTİM ETKİNLİĞİNİN İLK MODÜLÜNÜ TAMAMLADIK.

Odamız ile Ankara Barosu arasında yapılan işbirliği kapsamında Ankara Barosu Kadın Hakları Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz, toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın haklarına ilişkin farkındalık oluşturma amaçlı eğitim etkinliğinin ilk modülünü tamamladık.

Etkinlikte Ankara Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Av. Ceren KALAY EKEN, toplumsal cinsiyet eşitliği ve ilgili kavramlar, cinsiyete dayalı şiddet, iş yerinde şiddet konulu interaktif bir sunum yaptı.

Konuşmacımıza, Ankara Barosu avukatlarına ve duyarlı meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

2. modül 15 Şubat Salı akşamı, 18.00 - 21.00 saatleri arasında,

Prof. Dr. Nergis Cantürk ve Prof. Dr. Vesile CANKORUR'un "Şiddet Mağdurlarında Travmanın İzleri, Dişhekimliği Açısından Şiddetin Fiziksel Bulguları ve Travma Sonrası Hasta Yaklaşımı" konu başlıkları ile gerçekleştirilecektir.

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam