1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meslektaşlarimizin Dikkatine
MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

6 Şubat günü sabaha karşı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde gerçekleşen ve bölgedeki 10 ilimizi etkileyen deprem felaketinin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Ankara’daki Meslek Odaları ile birlikte bir dayanışma grubu oluşturarak etkin bir iletişim ve yardımlaşma sağlarken, Türk Dişhekimleri Birliği ve Bölge Dişhekimleri Odaları ile  birlikte koordinasyonlu, itidalli ve hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Bu bağlamda sizlerden gelen yardımda bulunma taleplerinin güvenli ve hızlı şekilde yürütülmesi için bilgilendirmelerimizi dikkate almanızı istiyoruz.

Afetzede vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Odamıza sizler aracılığıyla getirilen yardımlar dün itibariyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkmıştır. Yaşadığımız felaketin büyüklüğü göz önüne alındığında yardım organizasyonlarının bir süre daha devam etmesi gerekecektir. Ayni (destek ve tıbbi malzemeleri) yardımlarınızı Odamıza teslim etmeye devam edebilirsiniz.

İhtiyaç sahibi meslektaşlarımıza destek olmak için nakdi yardımlarınızı TDB Yardımlaşma Fonu’nun aşağıdaki hesap numarasına yapabilirsiniz. Yapacağınız yardımlar meslektaşlarımızın yaralarını sarmak için bir nebze de olsa katkı sağlayacaktır.

Deprem bölgesinde gerekebilecek insangücü yardımı noktasında, bireysel hareketlerin kargaşaya yol açması ve organize şekilde hareket edilmesi gerekliliği nedeniyle, ihtiyaç halinde güvenli ve planlı bir şekilde yönlendirme yapılması amacıyla gönüllü olmak isteyen meslektaşlarımızın Odamıza öncelikle isim yazdırmalarını talep ediyoruz.

Gelişmeler doğrultusunda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Şu ana kadar destek olan, destek taleplerini ileten tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.


Ankara Dişhekimleri Odası
Yönetim Kurulu

 

Türk Dişhekimleri Birliği Yardımlaşma Fonu Hesap Bilgileri 

Banka : T.İş Bankası Çayyolu Şubesi

 Hesap Adı : Türk Dişhekimleri Birliği (TL Hesabı)

Hesap No : 4266-0526098

IBAN : TR78 0006 4000 0014 2660 5260 98

Swıft Kodu : ISBKTRISXXX 

Açıklama kısmına “Bağış” yazılması yeterlidir.

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam