1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Katki Sağlayan Meslektaşlarimiza Sonsuz Teşekkürler.
KATKI SAĞLAYAN MESLEKTAŞLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

TDB’nin Burs Yönergesinde yer alan, bursların geri ödemeli olduğuna dair madde, Odamızın hazırladığı önerge doğrultusunda TDB 19. Olağan Genel Kurulu tarafından değiştirildi. Odamız tarafından oluşturulan Burs Komisyonu tarafından belirlenen 31 öğrencimize karşılıksız burs vermeye başladık.

Bizler Odamız bütçesini oluşturan gelirlerin ve dolayısıyla yüzde beşini oluşturan miktarın, ihtiyacı olan öğrencilerimizin sayısı karşısında yetersiz olduğunu biliyoruz. O nedenle daha fazla sayıda öğrencimize ulaşabilmek için sizlerin öğrenci bursu hesabımıza bağışta bulunmanızın çok değerli olacağını paylaşmak istiyoruz.

Sesimizi daha uzaklara ulaşması için sosyal medyada paylaşımda bulunabilir, bir öğrencimize destek olmak isteyecek kişi ya da kurumları bizlerden haberdar edebilirsiniz.

Sorularınız ve katkılarınız için info@ado.org.tr mail adresinden ya da 0312 435 90 16-435 73 94 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Alıcı İsmi: Ankara Dişhekimleri Odası

Türk Ekonomi Bankası Necatibey Şubesi

IBAN NO: TR74 0003 2000 0000 0092 8683 29

(Ankara Diş Hekimleri Odası Burs Hesabı)

 

 

             

 

 

                       

 

 

 

 

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam