1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cumhuriyetimizin 100. Yilinda Tüm Meslektaşlarimizi Başkentimize Bekliyoruz.
CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA TÜM MESLEKTAŞLARIMIZI BAŞKENTİMİZE BEKLİYORUZ.

Sevgili Meslektaşlarım;

6 Şubat tarihinde ülkemizin birçok ilini etkileyen depremin etkisini her birimizin hissettiği bugünlerde başsağlığı ve geçmiş olsun dilekleriyle sözlerime başlarken birlik, beraberlik, dayanışma ile üstesinden gelerek yeniden ayağa kalkmak için elele verdiğimiz bu süreçte, yaraların sarıldığı, gönüllerimizdeki acıların yok olmasa da hafiflediği, daha umut dolu günlerde daha güçlü bir şekilde bir araya gelene kadar sabır, güç ve dayanışma ile kalacağımızı belirtmek istiyorum. İnanıyorum ki; bağımsızlık düşüncesi ile inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, istiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunun büyük eseridir ve tıpkı 1923 de olduğu gibi küllerinden yeniden doğacaktır.Cumhuriyetimizin 100. Yılını umut ve heyecanla kutluyoruz. Böylesine anlamlı bir yılda, Başkent’imizde kongremize ev sahipliği yapmak bizim için gurur kaynağıdır.

Bu coşkuyla, 100. Yıl ruhuna yakışan bir anlayışla hazırlandığımız 27. TDB Uluslararası Dişhekimliği kongremiz 26-29 Ekim 2023 tarihleri arasında ATO Congresium Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Nitelikli ve zengin bilimsel program, anılarımızı canlandıracağımız ve yeni dostluklar kazanacağımız bir sosyal program eşliğinde, multidisipliner ilgiyi tek bir çatı altında toplamak ve farkındalığı artırmak için kongremiz, bilimsel bir fırsat yaratacaktır.

Dünyanın ve ülkemizin birçok yerinden gelen konuşmacı ve katılımcılarla uluslararası bilimsel bir etkinlik haline gelecek olan kongremizde siz değerli katılımcılarımızı aramızda görmeyi bekliyor, desteklerinizle daha da zenginleşeceğine inanıyor, başarılı bir kongre geçirmemiz dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Detaylı bilgiye ulaşmak için: www.tdbkongreleri.org

Serkan Er

Ankara Dişhekimleri Odası Başkanı ve
Kongre Organizasyon Komitesi 2. Başkanı

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam