1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Basin Açiklamasi Gerçekleştirildi
BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

22.02.2024 tarihinde Odamız Başkanı Serkan ER ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Berna AYTAÇ ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisinde Grubu bulunan Dem Parti Milletvekillerinden; Ağrı Milletvekili Heval BOZDAĞ, Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk GERGERLİOĞLU, İzmir Milletvekili Burcugül ÇUBUK ve İstanbul Milletvekili Keziban KONUÇU KOK ile yapmış olduğumuz görüşme sonrasında Odamız ve İstanbul Dişhekimleri Odası üyelerinin katıldığı basın açıklamamızı gerçekleştirdik.

Son dönemde çıkarılan yönetmelikler, torba yasada geçen ve uygulanması tasarlanan cezalar, mesleğimizin geleceğine yönelik taleplerimizi içeren milletvekilleriyle yaptığımız görüşmelerimizi ve basın açıklamamızı organize eden meslek örgütü üyelerimize, destek veren milletvekillerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam