1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ankara İl Sağlik Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma’Yi Ziyaret Ettik
ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ. DR. ZÜLFİKAR AKELMA’YI ZİYARET ETTİK

Ankara İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma’yı 10 Ocak 2022 tarihinde ziyaret ederek kamu hastanelerinde, merkezlerde, özel kliniklerde çalışan meslektaşlarımızın yaşadığı sorunları, tıbbi malzeme teminindeki sıkıntıları değerlendirdik, bunlara yönelik çözüm önerilerimizi ve taleplerimizi ilettik.

Her yıl artan mezun sayısıyla beraber genç meslektaşlarımızı bekleyen istihdam sorunları, yetersiz atama ve serbest çalışma ortamında karşılaşılan zorluklara ilişkin görüşlerimizi aktardık.

Ülkemizde salgın yönetimi, Ankara'nın özgün durumu, salgın döneminde değişen çalışma koşulları, güncel gelişmeler ve önümüzdeki döneme dair işbirlikleri ile toplum ağız diş sağlığı çalışmalarının yaygınlaştırılması hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Her zaman olduğu gibi pandemi sürecinde de meslektaşlarımızın yanında, yetkililerle sürekli ve düzenli iletişim halindeyiz.

WhatsApp Image 2022-01-10 at 12-50-13

 

Paylaş

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam