1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Ziraat Bankasi Personeline Verilecek Sağlik Hizmeti Anlaşmasi Hk.
ZİRAAT BANKASI PERSONELİNE VERİLECEK SAĞLIK HİZMETİ ANLAŞMASI HK.

Sevgili Meslektaşlarımız;

Türk Dişhekimleri Birliği ve Dişhekimleri Odalarının Anlaşmalı Dişhekimlerinin Çalışma Esasları Hakkında Yönetmelik, çalışanlarını veya sigortalılarını tedavi ettirmek isteyen kurumlar ile bu kurumlara hizmet vermek isteyen ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan özel sağlık kurum ve kuruluşları arasında yapılacak sözleşmeleri, sözleşmelerde tarafların sorumlulukları ve verilen hizmetin denetimi ile ilgili esas ve usulleri düzenlemektedir.

Bu Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Ankara Dişhekimleri Odası ile Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma yapmak isteyen tüm üyelerimizin Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünün aşağıdaki iletişim bilgilerine istenilen gerekli evraklarla başvuru yaparak Tip Sözleşme yapma imkanı söz konusu olmuştur. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ile anlaşma yapmak isteyen meslektaşlarımızın hafta içi mesai saatleri içerisinde kurumun ilgili birimine müracaat edebileceklerini bilgilerinize sunarız.

Sağlıkla kalın

Ankara Dişhekimleri Odası

Ziraat Bankası İç Operasyonlar Bölüm Başkanlığı

Yetkili Personel: Sibel Aydemir

Adres: İstanbul Yolu Trafo Durağı Karşısı No:10 Yenimahalle / Ankara

Tel: 0 312 584 53 84

Paylaş

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam