1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. İş Sağliği Ve Güvenliği Uzmani Ve İşyeri Hekimi Hizmeti Alinmasi Zorunluluğu Hk.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI VE İŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ ALINMASI ZORUNLULUĞU HK.

Değerli Meslektaşlarımız;

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerinden (OSGB) İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti alınması zorunluluğu bildiğiniz üzere 01.01.2014 tarihi itibariyle başlayacaktır.

Hizmetin Ankara Dişhekimleri Odası bölgesinde (Ankara, Kastamonu, Kırıkkale, Çankırı İllerini kapsayan sınır dahilinde) alınması konusunda meslektaşlarımıza yardımcı olabilmek amacı ile Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş OSGB firmalarından ilk aşamada almış olduğumuz tekliflerden sizler için en uygun teklifi veren OSGB firmalarının dosyalarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

OSGB hizmeti alacağınız firma ile yapacağınız anlaşma için kullanılmak üzere, Hizmet Sözleşmesi ve Teknik Şartname dosyaları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti alınması zorunluluğunu tekrar hatırlatır, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Sağlıkla kalın,

Ankara Dişhekimleri Odası

Hizmet sözleşmesine ulaşmak için tıklayınız.

Teknik şartnameye ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam