1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Diş Tedavi Hizmetlerinin Sunulmasina İlişkin Tdb İle Genelkurmay Başkanliği Arasinda Protokol İmzalandi
DİŞ TEDAVİ HİZMETLERİNİN SUNULMASINA İLİŞKİN TDB İLE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Türk Dişhekimleri Birliği ve T.C Genelkurmay Başkanlığı arasında hak sahiplerine ağız diş sağlığı hizmetleri sunulmasına ilişkin bir protokol imzalandı.

19.04.2018 tarihinde Türk Dişhekimleri Birliği  Merkezinde yapılan imza törenine; Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanı Dr.A.R İlker Cebeci ve Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile TSK Sağlık Komutanı  Prof. Tbp. Tuğg. Ufuk Demirkılıç ve   Diştabip Albay  Gülbanu Geçit katıldılar.      

Protokol kapsamında; Genelkurmay Başkanı, Kara Kuvvetleri Komutanı, Deniz Kuvvetleri Komutanı, Hava Kuvvetleri Komutanı olarak atanmış olanlar ile Orgeneral/Oramiral rütbelerinde bulunanlardan aylıklarını 27 Temmuz 1967 tarihli ve 926 sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanununa göre almakta olanlar ile bunların emeklileri ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri ile ölenlerin dul ve yetimleri bulunmaktadır.

Meslektaşlarımızın dikkatine sunulur.

T.C. Genelkurmay Başkanlığı Hak Sahiplerine Türk Diş Hekimleri Birliğine Kayıtlı Serbest Dişhekimlerince Diş Tedavi Hizmetlerinin Sunulmasına İlişkin Protokol için tıklayınız…

Paylaş

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam