1. Ana Sayfa
  2. Duyurular
  3. Ado Eğitim Bursu
ADO EĞİTİM BURSU

Değerli Meslektaşlarımız,

Devlet Üniversitelerine kayıt yaptıran ve finansal desteğe gereksinimi olan diş hekimliği öğrencilerine ADO olarak burs vermeye devam etmekteyiz.

Gelecekte meslektaşımız olacak evlatlarımızın eğitim hayatına küçük de olsa bir katkımız olmasını içtenlikle arzu ediyoruz.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşulları ve fakülte kontenjanlarını değerlendirerek aylık burs miktarını ve bursiyer sayımızı %80 oranında arttırma kararı aldık.

Bildiğiniz gibi ADO Burs Fonu, üyelerimizin ve bağışçılarımızın desteğiyle oluşmaktadır. Bu nedenle burstan faydalanacak öğrenci sayısı ve burs tutarı, fonumuzda oluşan bütçe ile sınırlıdır.

Eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak ve donanımlı nesiller yetiştirmek adına maddi imkânları kısıtlı fakat başarılı öğrencilerimize destek olmak için Burs Fonuna katkıda bulunmak isteyen meslektaşlarımız Odamız ile iletişime geçebilir.

Saygılarımızla,

Ankara Dişhekimleri Odası
Yönetim Kurulu

 

Burs Ödemeleri İçin Hesap Numarası

Alıcı İsmi: Ankara Dişhekimleri Odası 

Türk Ekonomi Bankası Necatibey Şubesi IBAN NO: TR74 0003 2000 0000 0092 8683 29

Paylaş

Diğer Duyurular
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam