HABERLER
SAĞLIK BAKANLIĞI'NA ÇANAKKALE VE EDİRNE DİŞHEKİMLERİ ODALARIMIZ İLE YÜRÜDÜK
05/01/2015

Sağlık Bakanlığı’nın Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkındaki Yönetmelik’te yapmayı planladığı değişikliklere tepki göstermek amacıyla 05.01.2015 Pazartesi günü Çanakkale ve Edirne Dişhekimleri Odaları tarafından Sağlık Bakanlığı'na yürüyüş gerçekleştirilmiştir.

Çanakkale ve Edirne Dişhekimleri Odaları Yönetim Kurulu üyelerinin, Odalarımızın üyelerinin ve TDB Merkez Yönetim Kurulunun da katıldığı yürüyüş sonrasında Sağlık Bakanlığı önünde basın açıklaması yapılmıştır. Çanakkale ve Edirne Dişhekimleri Odalarınca Sağlık Bakanı’ndan talep edilmiş olan görüşme için Bakanlığa gidilmiştir. Ancak Sayın Sağlık Bakanı’nın müsait olmadığı bilgisinin alınması sonrasında Bakanlık’tan ayrılınmıştır.

08.01.2015 Perşembe günü Denizli ve Isparta Dişhekimleri Odalarımız’ın Ankara’yı ziyareti ile saat:13.00’de TDB önünde (Ziya Gökalp Cad. No:37 Kızılay - ANKARA) buluşarak Sağlık Bakanlığı önüne yürüyeceğiz ve birlikte basın açıklaması yapacağız. Basın açıklamasında görüşmek dileğiyle, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Sağlıkla kalın,

Neslihan SEVİM

Ankara Dişhekimleri Odası
Genel Sekreteri

Diğer Haberler