HABERLER
III. ILGAZ SEMPOZYUMUMUZ GERÇEKLEŞTİ.
22/12/2016

Bu yıl 3. sünü düzenlediğimiz  Ilgaz sempozyumunu farklı illerden gelen çok sayıda  katılımcı ile  16-18  Aralık tarihleri arasında Ferko Ilgaz Mountain Resort otelinde gerçekleştirdik.

 Ankara Dişhekimleri Odası Başkan  Vekili Serkan ER’in açılış konuşması,İstiklal Marşımızın okunması  ve Saygı Duruşu ile başlayan Sempozyumumuz ,Organizasyonun  her yıl daha fazla ilgi gördüğünü belirten Ankara Dişhekimleri Odası Başkanı Sayın Serhat Özsoy'un konuşması ve Meslekte 55. yılını geride bırakan Meslektaşımız Süleyman Balta'ya verilen plaketin ardından çok değerli Hocalarımızın bilimsel sunumları ile devam etmiştir. Sempozyum  sonrası kişisel gelişim uzmanı Hatice Hülya GÜNER tarafından katılımcılara nefes meditasyonu eğitimi verilmiştir ayrıca bilimsellikten artakalan zamanlarda meslektaşlarımız ve aileleri  Ilgaz Dağı’nın muhteşem büyüsünde doğa yürüyüşünün, kar yağışı altında kayak yapmanın ve teleferiğe  binmenin keyfini doyasıya yaşamışlardır. 

Sempozyum süresince bilgilerini  bizlerle paylaşan Prof. Dr. Bülent Cumhur ULUDAĞ,  Prof.Dr. Selçuk BASA, Doç. Dr. Sermet Şahin, Doç.Dr. Kamran GÜLŞAHI, Doç.Dr. Ali Murat KÖKAT , Dr. Bora KORKUT, ve  Hatice Hülya GÜNER'e desteklerini esirgemeyen Valör Kongre Organizasyon , GC, İMPLANCE, Öncü Dental ,Dentsply Sirona 'nın firma yetkililerine, misafirperverliklerinden dolayı Kastamonu'lu meslektaşlarımıza ve diğer katılımcılara teşekkür ederiz.

Diğer Haberler