HABERLER
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞHEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2015 - 2016 YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI
21/06/2016

Başkent Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi 2015 - 2016 Yılı Eğitim - Öğretim Dönemi Mezuniyet Töreni 21 Haziran 2016 Salı günü Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü Prof. Dr. İhsan Doğramacı Salonu’nda Oda Başkanımız F. Serhat ÖZSOY ve Genel Sekreterimiz Ersel ÖZDEMİR’in katılımıyla yapılmıştır.

Başkent Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi 2015 - 2016 Yılı Mezunları Yemin Töreni, müzik dinletisi ile başlayıp sırasıyla; Fakülte Dekanı Prof. Dr. Bülent DAYANGAÇ, Oda Başkanımız F.Serhat ÖZSOY, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali HABERAL, Başkent Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet HABERAL ve dönem birincisi Esin GÜNAL’ın yapmış olduğu konuşma ile devam etmiştir.

Oda Başkanımız Dr.F.Serhat ÖZSOY yeni mezun dişhekimi meslektaşlarımıza bundan sonraki yaşantılarında başarı dileklerini iletmiş ve Odamız ve Türk Dişhekimleri Birliği’nin her zaman yanlarında olduğunu ve onların da aynı şekilde Odaya destek olmalarını istediği konuşmasının ardından derece alan meslektaşlarımızdan Esin GÜNAL, Ege Nadir AYTAÇ ve Ece BALKAN’a Genel Sekreterimiz Ersel ÖZDEMİR ile birlikte plaketlerini takdim etmişlerdir.

Diğer Haberler