HABERLER
ADO 14.BAHAR SEMPOZYUMU TAMAMLANDI
17/04/2015

Odamızın düzenlemiş olduğu 14.Bahar sempozyumu 09-12 Nisan 2015 tarihlerinde Kıbrıs'ta Girne Merit Park Otel'de gerçekleştirilmiştir.

Sempozyumun ilk bilimsel programı 10 Nisan 2015'de Prof.Dr.Burçak Çehreli'nin “Çürük Yönetiminde Koruyucu ve Durdurucu Uygulamalar” konulu sunumu ile başlayıp, DR. MED. DENT. MICHAEL CLAAR'ın “All on Four ve Hyalunoric Asit Yardımıyla Yapılan Kompleks Restorasyon Olgularının Sunumları” konulu anlatımı ile devam etmiştir. Öğleden sonra Prof.Dr.Ateş Parlar’ın “Dişhekimliğinde Greft Biyometeryal Kullanımına Akılcı Bakış” konulu sunumu ile tamamlanmıştır.

Sempozyumun ikinci günü olan 11 Nisan 2015'de bilimsel program devam etmiş, Prof. Dr. Şaziye Sarı'nın “Konjenital Mondibüler Premolar Eksiklikleri ve Tedavi Seçenekleri” konulu sunumunun ardından Curriculum Vitae Dr. Massimo Cianci'nin “Immediat Yükleme – All on Four” konulu sunumu ve son olarak da Prof. Dr. Zafer Çehreli'nin “Çürük Yönetiminde Koruyucu ve Durdurucu Uygulamalar” konulu sunumu ile son bulmuştur.

Sempozyumun son günü gerçekleştirilen çeşitli etkinlikler ve gezilerden sonra Kıbrıs'a veda edilmiştir.

Sempozyumun güzel geçmesinde katılım sağlayan meslektaşlarımıza ve ailelerine, sunumlarıyla bizleri yalnız bırakmayan değerli konuşmacılarımıza, organizasyona destek veren Dentimplant ve Organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen Vitrin Turizm’e sonsuz teşekkür ederiz.

Ankara Dişhekimleri Odası

Diğer Haberler