1. Ana Sayfa
 2. Odamiz
 3. Organlar
 4. Tdb Delegeleri
 • Dişhekimi Ünal AKDOĞAN
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1966 yılında Antakya’da doğmuş, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Antakya'da tamamlamıştır. 1988 Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 16. Ankara Dişhekimleri Odası Disiplin Kurulu Başkanlığı ve Ankara Dişhekimleri Odası 17. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Delegeliği görevini yürütmüştür. Kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
 • Prof. Dr. Mehmet Murat AKKAYA
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1956 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1981 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. AÜDHF Periodontoloji Anabilim Dalında 1985 yılında Doktor, 1987'de Doçent ve 1994'te Profesör ünvanlarını almıştır. AÜDHF Klinik Araştırmalar Etik Kurulu Başkanı, Senatörü ve Periodontoloji Anabilim Dalı Başkanıdır. Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanlığı ve Ankara Dişhekimleri Odası Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. T.C. Sağlık Bakanlığı Merkezi Etik Kurulu ve Tanı ve Tedavi Protokolleri Etik Kurulu üyelikleri yapmıştır. T.C. Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu üyesidir. Ulusal ve uluslararası çeşitli mesleki derneklerin üyesidir. Sağlık Bakanlığı ve TDB'nin birçok komisyonunda görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Dişhekimi Süha ALPAY
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1959'da doğmuş, 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Halen Ankara'da serbest dişhekimi olarak çalışmaktadır. 4. 8. ve 10. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Delegeliği, 8 ve 9. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği, 5. Dönem TDB Başkan Vekilliği, 11. Dönem TDB Genel Saymanlığı ve 12. Dönem TDB Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuştur.
 • Dişhekimi Helin ARAS
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1998 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2002 yılından beri kamuda farklı il ve kurumlarda görev yapmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası 12, 13 ve 14. Dönem Yönetim Kuruluğu üyeliği, 14. Dönem Genel Sekreterliği görevini yürütmüştür. 15. ve 16. Dönem TDB delegesidir. 2008 yılından beri Ankara Dişhekimleri Odası’nın ve Türk Dişhekimleri Birliği’nin çeşitli komisyonlarında çalışmaktadır. Bir çocuk annesidir.
 • Dr.Dişhekimi A.R.İlker CEBECİ
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1968 yılında Ankara’da doğmuş, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl AÜDHF Oral Diagnoz ve Radyoloji Anabilim Dalında doktora programına başladı, 1996 yılında “Tükürük Bezi Hastalıklarında Çeşitli Görüntüleme Yöntemlerinin Karşılaştırılması” adlı tez çalışmasını tamamlayarak Bilim Doktoru ünvanı aldı. Üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam eden Cebeci; bu süreçte yurtiçi ve yurtdışı yayınlar, tebliğler, konferanslarla akademik ortamda yer aldı. 2008 yılında istifa ederek serbest olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde bir kitabı yayınlanan Cebeci, serbest dişhekimliği alanına geçtiği süreçte 13. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Genel Sekreteri, 14. ve 15. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Bu görevleri sırasında Eğitim, Tanı-Tedavi Protokolleri ve Kodlama Sistemleri, Uzmanlık gibi TDB Komisyonlarında ve birçok ADO Komisyonunda görev aldı. Türk Dişhekimleri Birliği 16. Dönem Genel Başkanı, 17/1. Dönem Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı. A.R. İlker Cebeci, 25 yıldır Latife Cebeci ile evlidir. Ata ve Lal’in babasıdır.
 • Dişhekimi Murat Mustafa ÇAĞLAR
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1969 yılında Ankara'da doğmuş, 1996 Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 14. ve 15. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Türk Dişhekimleri Birliği Kamu Çalışanları ve Özlük Hakları Komisyonu üyeliği, 16. ve 17/1. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Halen Gölbaşı ADSM'de görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Prof.Dr.Nilüfer ÇELEBİ
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1971 yılında Ankara'da doğmuştur. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1999 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında Bilim Doktoru ünvanını almıştır. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim dalında Doçent ünvanını almıştır. 2018 yılında Profesör kadrosuna atanmıştır. 2018-2020 yılları arasında Ankara Diş Hekimleri Odası Denetleme Kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. 2018 -2020 yılları arasında Türk Diş Hekimleri Birligi ve Ankara Diş Hekimleri Odasında Eğitim komisyonunda görev almıştır. Halen ADO Klinik Bilimler Dergisi Editör Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
 • Dişhekimi Armağan DEMİRÖREN
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1970 yılında Ankara'da doğmuş, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1994-2011 yılları arasında hem Sağlık Bakanlığı'na bağlı çeşitli hastane ve ADSM'lerde hem de kendi kliniğinde çalışmıştır. 2011 yılından beri serbest dişhekimliği yapmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası'nda, TDB delegeliği, Eğitim Komisyonu üyeliği, Denetleme Kurulu Üyeliği, Ankara Dişhekimleri Odası 16. Dönem Saymanlığı ve 17. Dönem Başkan Vekilliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.
 • Dişhekimi Serkan ER
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1977 yılında Ankara'da doğmuştur. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2005-2008 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 2002 yılından bu yana kendi kliniğinde çalışmaktadır. Ankara Dişhekimleri Odası 14. ve 15. Dönem Yönetim Kurulu üyelikleri, 16. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Sergi Komitesi Başkanlığı ve 17/1. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Denetleme Kurulu Üyeliği görevini yürütmüştür. Halen TDB delegesidir.
 • Prof.Dr.Gürcan ESKİTAŞÇIOĞLU
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  Ankara Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültelerinde öğretim üyesi olarak görev yapan Eskitaşcıoğlu , Cumhuriyet tarihinin 20. Diş Hekimliği Fakültesi olan YYÜ Diş Hekimliği Fakültesi'ni kurarak 8 yıl Dekanlık, Üniversiteler Arası Kurul Üyeliği, Doçentlik, Uzmanlık ve Eğitim komisyonlarında görev yapmıştır. 40 tanesi SCI'e giren dergilerde yayımlanan 100'ün üzerinde bilimsel çalışması ve bu makalelerine yapılan çok sayıda atıf bulunmaktadır. IAD, IADR, EPA üyesi, TDB Akademi Genel Sekreteridir. 17. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Halen kliniğinde eşi Dr. Dişhekimi Ayşe Eskitaşcıoğlu ile birlikte çalışmaktadır. İki çocuk babasıdır.
 • Dişhekimi Tevfik Murat KARAER
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1960 yılında Ankara'da doğmuştur. 1983 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Tevfik Murat Karaer, Ankara Hastanesi ve 75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde uzun yıllar hekim ve yönetici olarak çalışmıştır. Ankara Dişhekimleri Odası 17. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Delegeliği görevini yürütmüştür. Halen kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 • Dişhekimi Neslihan SEVİM
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1972 yılında Ankara’da doğmuş, 1994 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türk Dişhekimleri Birliği ve Ankara Dişhekimleri Odası Serbest Dişhekimlerinin Özlük Hakları Komisyonu, Kadın Dişhekimleri ve Basım Yayın Komisyonu gibi çeşitli komisyonlarda görev aldı. Ankara Dişhekimleri Odası 14. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği ve 15. Dönem Genel Sekreterliği, Türk Dişhekimleri Birliği 16. Dönem Genel Sekreterliği ve 171. Dönem Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. TDB Kadın Dişhekimleri Komisyonu üyeliğini sürdürmektedir. 1995 yılından bugüne kendi muayenehanesinde çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.
 • Dişhekimi Sibel KEPEZ ÜLKÜ
  Türk Dişhekimleri Birliği Delegesi
  1972 yılında Ankara’da doğmuş, 1994 Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1995 yılından itibaren serbest dişhekimi olarak muayenehanesinde çalışmaktadır. 13. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Eğitim Komisyonu üyeliği ve soruşturmacı üyelik görevlerinde bulunmuştur. 15. Dönem Türk Dişhekimleri Birliği Delegeliği, 14. ve 15. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Disiplin Kurulu üyeliği, 16. ve 17. Dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini üstlenmiş, TDB ve ADO komisyonlarında yer almıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et